ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЕЛЬНІ І КОТЛИ НА ДРОВАХ
У зв'язку з подорожчанням газу і можливими перебоями з його подачею в Україні дуже актуальними стають твердопаливні котельні. У Миколаєві це особливо вигідно для власників приватних будинків, дач і промислових об'єктів, де наявність альтернативних видів палива дуже вагома. Асортимент твердопаливних котлів, новітні технології і постійна технічна модернізація дозволяють вибрати агрегат відповідний самому вимогливому користувачеві незалежно від того, який у нього об'єкт.

В якості палива для твердопаливних котлів можна використовувати пелети (пресовані під високим тиском дерев’яні відходи), обрізки дощок, кора, тріска, стружка тощо Кокс, кам'яне вугілля і горючі сланці мають широке застосування в сучасних твердопаливних котлах. Вартість будь-якого з перерахованих вище видів палива набагато нижче, ніж вартість природного газу.

Твердопаливні котли поділяють на комбіновані, які можуть працювати з декількома видами палива і на ті, які працюють тільки з одним видом. Не можна сказати що краще або гірше, так як кожен з видів котлів тривалого горіння в Миколаєві знаходить собі застосування і використовується у відповідних умовах. У кожного з них є свої плюси і мінуси. Багатопаливні котли мають перевагу перед моно-паливними в тому, що коли у користувача ще не проведено газ, він може спокійно опалювати приміщення за допомогою котла на твердому паливі в Миколаєві. Коли ж газ вже є в будинку, все одно дуже вигідно мати у себе альтернативне джерело тепла. Наша компанія пропонує купити твердопаливний котел опалення в Миколаєві, Україна від найнадійніших виробників.

Компанія Нікоінтерм пропонує твердопаливні котли EuroTherm і Ретра. Нами реалізовані десятки проектів з будівництва та реконструкції твердопаливних котелень.

Потрібно відремонтувати, чи побудувати котельню?
Залиште контактні дані для зв'язку:
НАШІ КЛІЄНТИ:
м. Миколаїв
вул. Потьомкінська 129-а/1
Пн - Пт с 8.00 до 17.00
Сб - Нд вихідний