Проектування та монтаж
ПРОМИСЛОВИХ КОТЕЛЕНЬ
будь-якої складності
на будь-якому виді палива і енергії

ПП Нікоінтерм виконує проектування котелень різного призначення. Ми виконуємо всі розділи робочого проекту, від стадії отримання технічного завдання до узгодження робочої документації і проходження експертизи.
Модульна котельня в Миколаєві виконана як окремий автономний і транспортабельний модуль з повним комплектом всього необхідного обладнання. Котельня монтується на будь-яку рівну площадку і може бути оперативно підключена до існуючої системи опалення.
У зв'язку з подорожчанням газу в Миколаєві можливими перебоями з його подачею в Україні дуже актуальними стають твердопаливні котельні в Миколаєві з котлом на дровах або іншому твердому паливі
Ефективним джерелом тепла для виробничих і житлових приміщень стали парові газові котельні. Такі котельні мають високу якість, низькі витрати на виготовлення, а також безперебійну роботу при різних кліматичних умовах
Вагон-котельні в Микроаєві- це мобільні котельні на базі блок-контейнера, які можуть вирішити ряд проблем на будівельних майданчиках. Таку котельню досить підключити до необхідних комунікацій, після чого її можна запускати в роботу.
Пелетні котли в Миколаєві дуже економічні і володіють високим ККД. Тому такі котли з кожним роком користуються все більшою популярністю серед покупців.
При виборі насосного обладнання слід враховувати багато факторів. З різноманітності насосного обладнання фахівці Нікоінтерм підберуть саме те, яке ідеально підходить для Вашої котельні.
Потрібно відремонтувати, чи побудувати котельню?
Залиште контактні дані для зв'язку:
НАШ ДОСВІД ДО ВАШИХ ПОСЛУГ
20
успішних років досвіду роботи на ринку України
110
котелень потужністю
від 0,5 до 3,6 МВт
220
топкових потужністю від
20 до 200 кВт
140
прокладених кілометрів газопроводу
Директор ЧПНП «Нікоінтерм»
Дмитро Колосовський
«Нікоінтерм» плідно співпрацює з державними структурами, підприємствами міста Миколаєва та області.
Ми будемо раді бачити і Вас в якості Замовника і готові оптимально вирішувати виникаючі завдання з проектування та встановлення систем автономного опалення.

Наші фахівці підберуть оптимальну схему теплопостачання для Вашого об'єкту і виконають весь комплекс робіт від проектування до пусконалагоджування а також забезпечать сервісне обслуговування системи.

НАШІ КЛІЄНТИ:
м. Миколаїв
вул. Потьомкінська 129-а/1
Пн - Пт с 8.00 до 17.00
Сб - Нд вихідний